Oakley Okluary Encoder Strike Tour de France Prizm
Powrót do kategorii

Oakley Okluary Encoder Strike Tour de France Prizm

Kod produktu: OO9235-0739

Dostępność: Ostatni na stanie.

Wysyłamy w ciągu: 24 h

Cena brutto:899,00 1198,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 764,15 zł
Złóż zamówienie telefonicznie 338745305
Przesyłka i wymiana gratis dla zakupów powyżej 350 zł przy wpłacie na konto.
14 dni na zwrot

Opis

Producent: OAKLEY
Model: Encoder Strike Tour de France
Kod: OO9235-0739

Specjalnie zaprojektowany do użytku w wielu kategoriach sportowych, Encoder  to styl sportowy zaprojektowany z myślą o dopasowaniu czapki i kasku. Progresywny wzór owinięcia tworzy niepowtarzalny wygląd z doskonałym pokryciem i zwiększonym polem widzenia. Przedłużona osłona soczewki w połączeniu z wykalibrowaną sztywnością i niskoprofilowymi zausznikami sprawiają, że Encoder jest oczywistym wyborem dla szerokiej gamy sportów w różnych warunkach oświetleniowych.

Kolekcja Tour de France 2023 firmy Oakley® czerpie inspirację z jednego z najbardziej rozpoznawalnych symboli w kolarstwie: żółtej koszulki. Prestiżową koszulkę nosi na co dzień lider klasyfikacji generalnej indywidualnej i wręcza zwycięzcy klasyfikacji generalnej na Polach Elizejskich. Noszenie tej koszulki, nawet jeśli tylko na jednym etapie, jest uważane za jedno z największych osiągnięć w sporcie, ponieważ emanuje doskonałością i prestiżem u wszystkich, którzy zyskają przywilej jej noszenia. Kolekcja, która obejmuje najlepiej sprzedające się modele, w tym Encoder Strike, Sutro Lite Sweep, Radar EV Path i Sylas, została pokryta nową techniką szybkiego malowania rozpryskowego Tour de France firmy Oakley. Ideą tej techniki było nadanie każdej klatce wrażenia prędkości, kierunku i ruchu, aby reprezentować rywalizujących jeźdźców. Wszystkie okulary z kolekcji Tour de France mają laserowo wygrawerowane logo Tour de France na soczewce oraz niestandardową mikrotorbę i opakowanie.

Specyfikacja:
- Oprawka - TDP
- Soczewka - Prizm Rose
- VLT - 20%

Technologie:
- PRIZM ™ to rewolucja w optyce soczewki zbudowanej na dziesięcioleciach badań nad kolorami. Soczewki Prizm ™ zapewniają bezprecedensową kontrolę nad transmisją światła, co powoduje precyzyjne dopasowanie kolorów, aby zmaksymalizować kontrast i zwiększyć widoczność.


Zapraszamy do dodania opinii o Oakley Okluary Encoder Strike Tour de France Prizm

(5/5)

Śledź nas na