DALBELLO Buty skitour Quantum EVO Sport Blue/Blue
Powrót do kategorii

DALBELLO Buty skitour Quantum EVO Sport Blue/Blue

Kod produktu: D220800300

Dostępność: Mało na stanie.

Wysyłamy w ciągu: 24 h

Cena brutto:1500,00 2500,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1625,00 zł
- wybierz-
  • 26,5
  • 27,5
  • 28,5
Złóż zamówienie telefonicznie 338745305
Przesyłka i wymiana gratis dla zakupów powyżej 350 zł przy wpłacie na konto.
14 dni na zwrot

Opis

Producent: Dalbello
Model: Quantum Evo Sport
Kod: D220800300

Łączy bardzo mocną, wzmacnianą włóknem skorupę zewnętrzną do doskonałych osiągów podczas zjazdu z ogromną swobodą ruchu przy podejściu. Niewielka masa i cholewka EVO Dual Link z zakresem ruchu 65° wspomagają bardzo naturalny, oszczędzający siły chód. Na szczycie cholewkę zamyka się po prostu za pomocą klamry Hike & Ride i paska Velcro Powerstrap, uzyskując w ten sposób przekonującą stabilność i optymalne przeniesienie sił. Szeroki rzep ma funkcję Memory i Quick Release i wystarczy go ustawić tylko raz. Szeroki otwór środkowy skorupy w połączeniu z rozciągliwymi ochraniaczami umożliwiają łatwe zakładanie i zdejmowanie. Lekki, wielowarstwowy but wewnętrzny dba o dobre trzymanie pięty, ciepło i wygodę. Dzięki technologii MyFit, Quantum EVO można indywidualnie dostosować do stopy. Wyprofilowana podeszwa wibramowa (rocker) daje stabilność kroku w śniegu i podczas wspinaczki.

Specyfikacja:
- Flex: R&D
- Szerokość: 101 mm
- Skorupa: Polyamide Composite
- But wewnętrzny: ID Evo Sport
- Klamry: Free Buckle
- Pasek: Buckle Strap 40 mm
- Bonded Shell
- ID Liner
- Wygrzewanie: but wewnętrzny

Technologie:
- Bonded Shell - Innowacyjna i wyjątkowa konstrukcja skorupy złożonej z dwóch połączonych połówek. Superlekki i ultrasztywny poliamid z włóknem węglowym. Anatomiczne podpiętki.
- ID Liner - W 100% personalizowane buty wewnętrzne. Formowanie termiczne trwa zaledwie 6-12 minut. Najlżejsze i najcieplejsze buty wewnętrzne znakomicie przenoszące energię dla najbardziej wymagających i zaawansowanych narciarzy.

Zapraszamy do dodania opinii o DALBELLO Buty skitour Quantum EVO Sport Blue/Blue

(5/5)

Śledź nas na